TRANSPORT KOLEJOWY
"KOLEJ" NA TWOJĄ PRZESYŁKĘ

Choć towarzyszy społeczeństwu już od setek lat, to nadal jest to jedna z najczęściej wybieranych form transportu na świecie. Cieszy się sporą popularnością wśród dystrybutorów, gdyż zapewnia szybką i bezawaryjną dostawę.

To idealna i efektywna metoda transportu w stosunku do ceny.

Czytaj więcej Strzałka w prawo

Najlepszy sposób na transport

Do zalet transportu kolejowego możemy zaliczyć bardzo niską awaryjność. Na tle kolei bardzo rzadko występują problemy techniczne. Transport kolejowy posiada dość mocno rozbudowaną sieć połączeń, dzięki czemu umożliwia to dostęp do najważniejszych rynków dystrybucji i zaopatrzenia na całym świecie.

Transport szynowy idealnie sprawdza się w przewożeniu ładunków, które posiadają dużą masę na każdą odległość, niezależnie od miejsca załadunku oraz miejsca docelowego.

Dodatkowo na korzyść transportu kolejowego przemawia jego częstotliwość oraz regularność sieci połączeń, co pozwala optymalnie skrócić czas transportu, jednocześnie zapewniając bezpieczeństwo towaru.

Gwarancja dostawy

Gwarancja dostawy

Niska awaryjność, bezpieczeństwo a także szybkość transportowanego towaru, to jedna z wielu zalet transportu kolejowego.

Duża ładowność

Duża ładowność

Dysponujesz dużą ilością produktów lub przewozisz ponadgabarytowy towar? Żaden problem, dostarczymy przesyłkę w wyznaczone miejsce.

Dostępność szlaków

Dostępność szlaków

Dzięki świetnie rozwiniętej infrastrukturze kolejowej, błyskawicznie trafiamy do każdego miejsca na ziemi, niezależnie od przewożonego towaru.

Podbijamy inne kontynenty

Zupełnie nową opcją na rynku transportu kolejowego jest transport przesyłek drobnicowych z Chin w ramach Nowego Jedwabnego Szlaku. Jest to obecnie jedna z najskuteczniejszych dróg na tej relacji w transporcie kolejowym.

Czas takiego transportu, w tej relacji wynosi od 12 do 14 dni, w zależności od magazynu CFS w Chinach. Fair Cargo to gwarantowana niezawodność, jakość oraz profesjonalizm usług związanych z transportem kolejowym.

Staramy się zapobiegać wszelkim błędom i komplikacjom. Cenimy sobie dobro naszych klientów i ich towarów. Nasz doświadczony zespół Fair Cargo podchodzi do każdego transportu profesjonalnie i z dbałością o każdy szczegół. Cenimy sobie rzetelność i sprawiedliwość świadczonych przez nas usług w zakresie transportu kolejowego

Jesteś zainteresowany?   Skontaktuj się z nami!

Kontakt Strzałka w prawo