Transport Kolejowy

Transport kolejowy

Transport kolejowy jest jedną z najstarszych dostępnych form transportu na świecie. Począwszy od przewozów pasażerskich, aż do transportu towarów.  Dużą zaletą tego typu transportu jest jego bardzo niska awaryjność. Na tle kolei bardzo rzadko występują problemy techniczne.  Transport kolejowy posiada dość mocno rozbudowaną sieć połączeń, dzięki czemu umożliwia to dostęp do najważniejszych rynków dystrybucji i zaopatrzenia na całym świecie. Transport kolejowy idealnie sprawdza się w przewożeniu ładunków, które posiadają dużą masę na każdą odległość od miejsca załadunku do miejsca docelowego. Dodatkowo na korzyść transportu kolejowego przemawia jego częstotliwość oraz regularność sieci połączeń, co pozwala optymalnie skrócić czas transportu.

Transport kolejowy należy do najpopularniejszej formy transportu, zaraz po kołowym. Firmy Nadal najchętniej wykorzystują tę formę, ze względu na dostępność do wielu miejsc na świecie. Koleją można kompleksowo przewozić praktycznie każdy towar, a w szczególności surowce (węgiel, gaz, etc.) , substancje chemiczne, albo artykuły spożywcze w postaci płynnej lub stałej. Przewóz ładunków transportem kolejowym pozwala realizować zlecenia nie tylko krajowe, ale również na tle areny międzynarodowej.

Zupełnie nową opcją na rynku transportu kolejowego jest transport przesyłek drobnicowych z Chin w ramach Nowego Jedwabnego Szlaku. Jest to obecnie jedna z najskuteczniejszych dróg na tej relacji w transporcie kolejowym.

Czas takiego transportu, w tej relacji wynosi od 12 do 14 dni, w zależności od magazynu CFS w Chinach. Fair Cargo to gwarantowana niezawodność, jakość oraz profesjonalizm usług związanych z transportem kolejowym.  Staramy się zapobiegać wszelkim błędom i komplikacjom. Cenimy sobie dobro naszych klientów i ich towarów. Nasz doświadczony zespół Fair Cargo podchodzi do każdego transportu profesjonalnie i z dbałością o każdy szczegół. Cenimy sobie rzetelność i sprawiedliwość świadczonych przez nas usług w zakresie transportu kolejowego. Warto skorzystać z tej formy transportu dzięki stosunku ceny do efektywności.

Zapraszamy do współpracy z nami, dla każdego klienta podchodzimy indywidualnie i dostosowujemy się do jego potrzeb. W razie pytań, bądź wyrażenia chęci współpracy polecamy się skontaktować z nami.  W zakładce „Kontakt” znajdują się wszelkie potrzebne dane.