TRANSPORT LOTNICZY
ROZŁÓŻ Z NAMI SKRZYDŁA

Transport lotniczy to najnowocześniejszy i najbardziej dynamicznie rozwijający się rodzaj transportu. Najczęściej wybierany przez przedsiębiorstwa, dla których czas dostawy odgrywa kluczową rolę podczas transportu.

To najszybsza metoda transportu na świecie

Czytaj więcej Strzałka w prawo

Dlaczego warto wybrać transport lotniczy?

Ikona 0

Szybka realizacja

To najszybsza metoda transportu, która pozwala skrócić czas dostawy do minimum. Posiadasz towar z bardzo krótkim terminem przydatności? – ten rodzaj transportu jest właśnie dla Ciebie.

Ikona 1

Elastyczność i wygoda

Brak odpraw celnych przy przekraczaniu poszczególnych granic państwowych z wyjątkiem kraju, do którego nadana jest przesyłka. Wygodna wysyłka towarów w nawet najdalsze zakątki świata.

Ikona 2

Bezpieczeństwo to podstawa

To idealny sposób na transport towarów o wysokiej wartości majątkowej. Niska podatność na kradzieże, konfiskatę, a także na zniszczenie produktów, to kluczowa zaleta transportu powietrznego.

Szukasz szybkiego transportu? – wskakuj!

Jedną z najważniejszych zalet transportu lotniczego to jego szybkość i niezawodność. Pozwala nam to osiągnąć najkrótszy czas realizacji spośród wszystkich możliwych form dostawy, które oferujemy.

Warto z niego skorzystać, wtedy kiedy czas ma pierwszorzędne znaczenie. W przypadku niektórych towarów, kontraktów, właśnie te kilkadziesiąt godzin może zadecydować o powodzeniu lub niepowodzeniu naszego transportu.

Przewidziany średni czas realizacji z użyciem transportu lotniczego mieści się w przedziale od dwóch do siedmiu dni, od momentu przyjęcia nadawanej przesyłki, aż do momentu przybycia na lotnisko docelowe. O działaniach, jakie podejmujemy, szczegółowo powiadamiamy naszych klientów

Kontakt Strzałka w prawo

Dalekie loty dla Twojej firmy

Nasi spedytorzy z Fair Cargo od wielu lat współpracują z doświadczonymi agentami na terenie Polski, ale jak i zarówno na terenie całej Europy. Nasza firma oferuje kompleksowe i kompletne obsługi w sprawach eksportu oraz importu przesyłek z każdego zakątka na świecie.

Oferujemy również pomoc przy odprawie celnej i pomagamy w obsłudze całej dokumentacji dotyczącej frachtu lotniczego. Istnieje możliwość skorzystania z opcji door – to – door, przy czym zapewniamy pełną organizację oraz profesjonalny przewóz przesyłki pod wskazany adres.

Nasi spedytorzy w sprawie frachtu lotniczego wraz w porozumieniu z agentami wybierają optymalne rozwiązania dostosowane dla każdego klienta indywidualnie.

196

Tysięcy przebytych kilometrów

100%

zleceń zakończonych sukcesem

1121

Tony przetransportowanego towaru

61

Zadowolonych kontrahentów

Jesteś zainteresowany?   Skontaktuj się z nami!

Kontakt Strzałka w prawo