Transport Morski

Transport morski

Transport morski obsługuje pierwszorzędnie przewozy ładunków masowych w wymianie międzynarodowej. Chętnie jest wykorzystywany do obsługi przewozów regionalnych, zwłaszcza w krajach, dla których aktywność gospodarcza skupia się wokół rozległej strefy brzegowej.

W transporcie morskim porty morskie od zawsze były i są nadal najważniejszymi punktami na mapie szlaków handlowych. Jedną z głównych zalet transportu morskiego jest możliwość przewożenia ogromnej ilości ładunków wielkogabarytowych, bądź również ładunków w kontenerach morskich. Z usług transportu morskiego korzysta wiele firm. Począwszy od firm produkujących określone towary, ale również prowadzące ich dystrybucję na różną skalę. Stąd też niezmiernie ważny jest odpowiednio przygotowany i przeprowadzony proces logistyczny w transporcie morskim.

Kolejną zaletą jest doskonale rozwinięta infrastruktura, która daje dostęp do portów morskich i również do szlaków transportowych dla każdego zakątka świata. Odległość i miejsce dostarczenia ładunku nie stanowi kompletnie żadnej bariery. Stąd też nasza firma – Fair Cargo rekomenduje tą formę transportu po świecie.

Fair Cargo gwarantuje najwyższą jakość usług w zakresie transportu morskiego zarówno dla przesyłek pełnokontenerowych, jak i przesyłek konsolidowanych, tak zwanych „LCL”. Oferta naszej firmy dotyczy podejmowania kontenerów z portów Polskich, portów w Hamburgu i Rotterdamie. Nasz transport uwzględnia przewożone ładunki skontenerowane FCL w eksporcie i imporcie przez Bałtycki Terminal Kontenerowy zlokalizowany w Gdyni (BCT), Gdańsku (DCT, GTK), Cargo Terminal w Szczecinie oraz w innych różnych portach rozłożonych na mapie Europy. Nasze kompleksowo przygotowane procesy transportowe zapewniają sukces i najkrótszy czas przewożenia towarów.  Fair Cargo nie są straszne wyzwania, chętnie podejmujemy się transportowania towarów z odległych miejsc na świecie.  Jesteśmy rzetelni i sprawiedliwi w tym co robimy. Każde zlecenie traktujemy najbardziej profesjonalnie, jak tylko można. Nasze doświadczenie pozwala nam na dobór odpowiednich środków, by odpowiedzieć na oczekiwania naszych klientów.

Zapraszamy do współpracy z nami, dla każdego klienta podchodzimy indywidualnie i dostosowujemy się do jego potrzeb. W razie pytań, bądź wyrażenia chęci współpracy polecamy się skontaktować z nami.  W zakładce „Kontakt” znajdują się wszelkie potrzebne dane.

Transport ładunków wielkogabarytowych bez ograniczeń

Transport morski należy do jednej ze świetnych alternatyw dla transportu lotniczego, który niestety jest ograniczony wagą ładunku i stosunkowo wyższą ceną za fracht. Jest to dobre rozwiązanie dla firm, którym nie zależy na czasie, a na ilości ich towarów. Dlatego jeśli poszukujesz możliwości do transportowania towarów wielkogabarytowych, często o nietypowym kształcie, bądź posiadasz do przetransportowania bardzo dużą liczbę produktów – to rozwiązanie jest stworzone idealnie dla Ciebie i Twojej firmy.

Należy zaznaczyć, że transport ładunków skonteneryzowanych drogą morską nie należy do najszybszych. Trwa on dość długo, angażuje firmy z różnych stron świata, co za tym idzie, że niesie potrzebę szczegółowego kompletowania dokumentacji na wielu etapach transportu towaru. Dlatego warto skorzystać z kompleksowej i profesjonalnej pomocy firmy logistycznej, która posiada zaplecze doświadczeń i wieloletni staż w negocjacjach z największymi armatorami. Fair Cargo ma podpisane umowy w polskich portach przeładunkowych takich jak: BCT, GCT, czy DCT. Również posiadamy podpisaną umowę z agencją celną, dzięki temu załatwimy za Ciebie wszelkie formalności, które nie będą leżały już na Twojej głowie. Wszystko jest przygotowanie pod Ciebie i pod Twój towar.

Spedytorzy naszej firmy Fair Cargo posiadają ogromną wiedzę. Umiejętności oraz wieloletnie doświadczenie. Dzięki temu proces logistyczny transportu morskiego Twojego ładunku przebiega sprawnie, czytelnie i profesjonalnie, bez zbędnych komplikacji i problemów. Dla nas liczy się dobro naszych klientów i ich towarów. Proste błędy nie wchodzą w rolę. Wszystko musi być zaplanowane z największą starannością. Cenimy sobie rzetelność i sprawiedliwość naszych usług w zakresie transportu morskiego.

Zapraszamy do współpracy z nami, dla każdego klienta podchodzimy indywidualnie i dostosowujemy się do jego potrzeb. W razie pytań, bądź wyrażenia chęci współpracy polecamy się skontaktować z nami.  W zakładce „Kontakt” znajdują się wszelkie potrzebne dane.