TRANSPORT MORSKI
PODBIJAMY MORZA I OCEANY

Transport morski obsługuje pierwszorzędnie przewozy ładunków masowych w wymianie międzynarodowej. Chętnie jest wykorzystywany do obsługi przewozów regionalnych, zwłaszcza w krajach, dla których aktywność gospodarcza skupia się wokół rozległej strefy brzegowej.

Z usług transportu morskiego korzysta wiele firm. Począwszy od firm produkujących określone towary, ale również prowadzące ich dystrybucję na różną skalę. Z tego powodu bardzo ważny jest odpowiednio przygotowany i przeprowadzony proces logistyczny.

Czytaj więcej Strzałka w prawo

Korzyści i zalety transportu morskiego

Główną zaletą transportu morskiego jest możliwość przewożenia ogromnej ilości ładunków wielkogabarytowych, jak i ładunków w kontenerach morskich.

Kolejnym plusem jest doskonale rozwinięta infrastruktura, która daje dostęp do portów morskich oraz szlaków transportowych. Odległość i miejsce dostarczenia ładunku nie stanowi kompletnie żadnej bariery.

  • 450

    Wykonanych zleceń
  • 2

    Miliony pokonanych kilometrów
  • 200

    Klientów korporacyjnych

Nasza firma – Fair Cargo zdecydowanie rekomenduje tą formę transportu po świecie.

Transport Morski

Spedycja Morska

Fair Cargo gwarantuje najwyższą jakość usług w zakresie transportu morskiego zarówno dla przesyłek pełnokontenerowych, jak i przesyłek konsolidowanych, tak zwanych „LCL”.

Oferta naszej firmy dotyczy podejmowania kontenerów z portów Polskich, portów w Hamburgu i Rotterdamie. Nasz transport uwzględnia przewożone ładunki skontenerowane FCL w eksporcie i imporcie przez Bałtycki Terminal Kontenerowy zlokalizowany w Gdyni (BCT), Gdańsku (DCT, GTK), Cargo Terminal w Szczecinie oraz w innych różnych portach rozłożonych na mapie Europy. Zapewniamy sukces i najkrótszy czas przewożenia towarów.

Spedytorzy naszej firmy Fair Cargo posiadają ogromną wiedzę. Umiejętności oraz wieloletnie doświadczenie. Dzięki temu proces logistyczny transportu morskiego Twojego ładunku przebiega sprawnie, czytelnie i profesjonalnie, bez zbędnych komplikacji i problemów.

Transport Morski

Ładunki Wielkogabarytowe – bez ograniczeń

Transport drogą morską to bardzo dobre rozwiązanie dla firm, którym nie zależy na czasie, a na ilości towarów. Jeśli interesuje cię transportowanie towarów wielkogabarytowych, często o nietypowym kształcie oraz dużej ilości – to jest to dla Ciebie idealne rozwiązanie. Transport ładunków skonteneryzowanych drogą morską nie należy do najszybszych, oraz angażuje firmy z różnych stron świata. Wymaga również skompletowania szczegółowej dokumentacji, z tego powodu niezbędna jest tutaj pomoc profesjonalnej firmy transportowej.

Fair Cargo ma podpisane umowy w polskich portach przeładunkowych takich jak: BCT, GCT, czy DCT. oraz podpisaną umowę z agencją celną. Dzięki temu, załatwimy za Ciebie wszelkie formalności, które nie będą leżały już na Twojej głowie. Wszystko jest przygotowanie pod Ciebie i pod Twój towar.

Jesteś zainteresowany?   Skontaktuj się z nami!

Kontakt Strzałka w prawo