TRANSPORT KOŁOWY
DOJAZD NA KAŻDE ŻĄDANIE

Nasi klienci chętnie wybierają formę transportu jaką jest spedycja drogowa. Jest to najpopularniejsza forma transportu. Głównie z uwagi na stabilność i niezawodność transportowanego towaru.

Fair Cargo oferuje przewozy całopojazdowe jak i transport ładunków częściowych na terenie całego kraju oraz Europy.

Czytaj więcej Strzałka w prawo
Door to Door

Door to Door

Każda z naszych przesyłek dostarczana jest bezpośrednio pod wskazany adres.

Szybkość

Szybkość

Zapewniamy krótkie terminy realizacji wszystkich zleceń, dokładnie planujemy cały proces przewozu towaru.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Dzięki naszym sprawdzonym przewoźnikom, możesz mieć pewność że twoja przesyłka bezpiecznie dotrze we wskazane miejsce.

Dostawy Globalne

Zapewniamy dostawy w systemie door to door, w wiele miejsc załadunku i rozładunku. Poradzimy sobie z każdym rodzajem towaru, niezależnie od jego wielkości i wagi. Zapewniamy organizację i realizację całego procesu transportowego, bez zbędnych komplikacji.

Planujemy transport pod kątem błędów i możliwych problemów. Staramy się przewidywać wszystko, co przekłada się na zmniejszenie kosztów.

  • 690

    Wykonanych zleceń
  • 550

    Tysięcy pokonanych kilometrów
  • 450

    Zadowolonych klientów

Współpracujemy tylko i wyłącznie ze sprawdzonymi przewoźnikami, dzięki którym mamy pewność, że przesyłki dostarczane dla naszych klientów są bezpieczne, dotrą na czas i we wskazane miejsce.

Spedycja Krajowa i Międzynarodowa

Usługi spedycyjne świadczymy zarówno na terenie naszego kraju, jak i w Europie. Masz do przewiezienia ładunek sporych gabarytów? Szukasz ekspertów w swojej dziedzinie? Nasz zespół profesjonalistów zorganizuje przewóz Twojego towaru. Fair Cargo to gwarancja terminowości oraz niezawodności. Wybierzemy dla ciebie najbardziej korzystny wariant, dzięki któremu uzyskasz najkorzystniejszą cenę.

Zapraszamy do współpracy z nami, dla każdego klienta podchodzimy indywidualnie i dostosowujemy się do jego potrzeb. W razie pytań, bądź wyrażenia chęci współpracy polecamy się skontaktować z nami. W zakładce „Kontakt” znajdują się wszelkie potrzebne dane.

Jesteś zainteresowany?   Skontaktuj się z nami!

Kontakt Strzałka w prawo